درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش یک متغیر خارج از بازی
سلام دوستان.
چه جوری میشه تو گیم میکر استودیو کاری کرد که وقتی مثلا تو اندروید از بازی خارج میشیم یه متغیر مثلا سکه افزایش پیدا کنه؟!
what
پاسخ
روش های مختلفی وجود داره؛
مثلا یکی از روش ها اینه که زمان شروع تایمرِ افزایش سکه رو ثبت کنید و دوباره موقع باز شدن بازی فراخوانیش کنید و حساب کنید که میشه چند تا سکه ولی احتمال دستکاری تاریخ و ساعت هست.
یا با جاوا براش افزونه بسازید که خارج از بازی تایمری باشه که همین کار رو بکنه ولی احتمالا سخت باشه...
کیــــــــــــــــــqwerty13ــــــــــوورتی13
پاسخ
(11/4/1397، 08:42 عصر)qwerty13 نوشته است: روش های مختلفی وجود داره؛
مثلا یکی از روش ها اینه که زمان شروع تایمرِ افزایش سکه رو ثبت کنید و دوباره موقع باز شدن بازی فراخوانیش کنید و حساب کنید که میشه چند تا سکه ولی احتمال دستکاری تاریخ و ساعت هست.
یا با جاوا براش افزونه بسازید که خارج از بازی تایمری باشه که همین کار رو بکنه ولی احتمالا سخت باشه...

من با توابع خود گیم میکر زمان رو ذخیره میکنم و دفه بعد که بازی باز میشه اختلاف زمان ذخیره شده با زمان حال رو میگیره
مشکل من اینه کاربر میتونه زمان گوششیشو تغییر بده و سکشو زیاد کنه میشه کاری کرد که ساعت رو از اینترنت بگیره؟ ! 
یا تاریخ گوشی رو چک کنه که ببینه درست هست یا نه؟
پاسخ
چک کردن صحت تاریخ گوشی بدون اینترنت امکان نداره ولی چرا میتونه با اینترنت ساعت به دست بیاد که دقیق هم باشه.
پاسخ
خب میشه توضیح بدید که چه جوری میتونم با اینترنت صحت رو چک کنم؟ 
یا چه جوری از اینترنت دریافت کنم؟ 
ممنون میشم.  mwah
پاسخ
میتونید از api های ساعت که در اینترنت موجود هست استفاده کنید؛ به این صورت که آدرسشون رو دریافت میکنید و در لحظه نیاز با گیم میکر HTTP Request می کنید (حالا یا GET یا POST) که آموزش این کار هم فکر کنم به فارسی موجود باشه. بعد یک جواب از سمت اون آدرس میاد که زمان و تاریخ داخلش هست و باید ازش استخراج کنید (این هم بسته به نوع خروجی اگر JSON باشه خود گیم میکر میتونه توی بیرون کشیدن ساعت کمک کنه ولی اگر چیز دیگه ای باشه باید خودتون کدش رو کار کنید).
نمونه api زمان ایرانی:
https://api.mostafa-am.ir/date-time/
خارجی هم داره که بگردید پیدا می کنید (البته منطقه زمانی رو دقت کنید).
می تونید به جای استفاده از سرویس های بقیه، یک هاست بگیرید و روش کد نمایش ساعت و تاریخ خودتون رو بزارید. مثلا اینو:
https://github.com/onyxtm/td
پاسخ
 سپاس شده توسط ali9050 ، sir maker
با این کار میشه جوایز روزانه هم ساخت؟
گرگ گرگ است. اگر اخم ، اگر لبخند است. بی طمع نیست سلامش ، هنرش ترفند است.

دوستان به سایت من هم بیاید و من رو حمایت کنید.

سایت فول سیتی
پاسخ
(16/4/1397، 11:23 صبح)full-city نوشته است: با این کار میشه جوایز روزانه هم ساخت؟

میشه باید کد بزنی که هر بیست و چهار ساعت اتفاقی که میخوای بیافته، ولی فکر نکنم روش اصولیش این باشه!
پاسخ
کار که به قول معروف نشد نداره اما بهتره که حساب های کاربری بازیکن هارو به صورت آنلاین بسازید و یک متغیر بزارید برای هر کاربر که هر روز 1 بشه و زمانی که کاربر جایزه ش رو گرفت 0 بشه (و هر بار از سرور بپرسه که من اجازه دارم صفحه جایزه امروز رو نشون بدم؟)
پاسخ
 سپاس شده توسط ali9050 ، full-city

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استفاده از متغیری خارج بازی full-city 5 63 25/4/1397، 03:07 عصر
آخرین ارسال: A.m
  ایجاد متغیر یا امتیاز منفی یا جون asi123 6 264 26/10/1396، 10:00 عصر
آخرین ارسال: sir maker
Exclamation خارج شدن برنامه بعد از چند دقیقه! emeyzed 2 454 13/6/1395، 12:09 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود
  رفتن به روم بعد با خارج شدن از روم ashymashy 1 518 5/5/1395، 03:53 عصر
آخرین ارسال: ketabi
  استفاده از متغیر و حروف کنار هم در draw text mha 5 955 19/11/1394، 01:44 صبح
آخرین ارسال: mha

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان