درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت بازی جذاب نوشابه
Wink 
به نام خدا

سلام خدمت دوستای خوبم 

توضیحات:بازی نوشابه بازی فکری معمایی است که باید از عکسی که گذاشته میشه حدسی بزنید و جواب رو بیابید 

آپدیت این نسخه 

تغییرات منو 

اضافه شدن چند مرحله 

لوگوی اول بازی 

و....

منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوستان هستم 

یه تشکرم از آقای milad-hyper دارم که کمکم کردند smiley

لینک دانلود 

دانلود بازی نوشابه

تصاویر بازی 
resim
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Miladd ، TNT ، Milad_Hyper ، mdc
سلام.
دانلود کردم...
اولین مشکلش: صدای بازی به مدت کوتاهی هست(ولی خیلی شاد بود laugh happycry ). صدای بازی رو طوری تنظیم کنید که همواره برقرار باشه!
و موقعی که میری داخل مراحل (خود بازی تا بازی کنی) و آهنگش بخش میشه و بعد برمیگردی داخل  منو بازم آهنگ داخل مراحل (خود بازی تا بازی کنی) پخش میشه!!
دومین مشکل: موقعی که بازی رو سیو میکنی و بعد میزنی شروع بازی متن هایی که قبلا نوشتی رو میاره (بدون اینکه دوباره بنویسی) بعد موقعیم که میزنی بررسی پیغام اشتباه است رو میده!
بقیه مشکلات: گرافیک بسیار پایین, کلی بازی دیگه باهمین سبک و گرافیک بهتر وجود داره! و سایر مشکلات نسخه قبل!
Ali.Z is Learning
پاسخ
(21/5/1396، 07:04 عصر)ali.z نوشته است: سلام.
دانلود کردم...
اولین مشکلش: صدای بازی به مدت کوتاهی هست(ولی خیلی شاد بود laugh happycry ). صدای بازی رو طوری تنظیم کنید که همواره برقرار باشه!
و موقعی که میری داخل مراحل (خود بازی تا بازی کنی) و آهنگش بخش میشه و بعد برمیگردی داخل  منو بازم آهنگ داخل مراحل (خود بازی تا بازی کنی) پخش میشه!!
دومین مشکل: موقعی که بازی رو سیو میکنی و بعد میزنی شروع بازی متن هایی که قبلا نوشتی رو میاره (بدون اینکه دوباره بنویسی) بعد موقعیم که میزنی بررسی پیغام اشتباه است رو میده!
بقیه مشکلات: گرافیک بسیار پایین, کلی بازی دیگه باهمین سبک و گرافیک بهتر وجود داره! و سایر مشکلات نسخه قبل!

سپاس از نظرتون در روز های آتی مشکلات ذکر شده حل میشود
پاسخ
چندان هم جذاب نبود هم اسون بود هم تا وقتی بازی بهتر تو این سبک و موضوع هست سخت بشه با این سرگرم شد
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
باید خیره بشم به کدوم روزنه
وقتی کورسوی هر نوری میشه محکوم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information بازی جدید نوشابه !! fdan9865 10 109 15/5/1396، 02:47 عصر
آخرین ارسال: mdc
  سکه خور(آپدیت جدید برای ویندوز) آرین12 8 1,457 24/12/1394، 08:47 صبح
آخرین ارسال: آرین12

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان