درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش های درخواستی یونیتی
(9/5/1391، 02:29 عصر)Epopee Games نوشته است:
(29/4/1391، 12:13 عصر)p30-port نوشته است:
(29/4/1391، 11:46 صبح)qwerty13 نوشته است: یه متریال درست میکنی؛بعد اون سمت راست که یه مربعه توش یه نوشته ای داره بزن روش بعد تکسچرای آماده میاد

بابا، من بلد نیستم ohno ohno ohno
اینقدر حرفه ای نگین! من نمی دونم متریال چیه آخه؟؟ :">:">:">

اول از Terrain .. import asset رو انتخاب کن بعد یه Terrain بساز تو inspector یه جا نوشته add texture اونو بزن بعد از asset import شده یه texture انتخاب کن و drag کن توی پنجره ی باز شده از add texture بعد رمین رنگ میگیره.

ببخشید اموزش های C# اصلا به یونیتی نمیخوره.یعنی C# unity با C# معمولی فرق داره.sad
کسی اموزش C# unity رو نداره؟what

کی گفته اصلش یکیه ولی یه سری توابع داره که اون توابع هم باید حفظ بشه سختی نداره که teeth
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan ، Epopee Games
خب کسی نداره؟؟؟
Epopee Games Studio ©-Iran
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
ببین این فیلم به دردت میخوره؟؟
http://download.cgnet.ir/mohammad/unity_...npart1.mp4
توش نحوه تنظیم اسلحه به کاراکتر سوم شخص رو کامل توضیح داده. lol lol lol lol مال خودم نیستا. مال یکی دیگه ست. کش رفتم. teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan ، sniper30morgh
سلام smiley

دوست من این هم آموزش برنامه نویسی یونیتی ، امیدوارم که به دردت بخوره : cool

دانلود فیلم های آموزشی

در ضمن لطفا وقتی به یه تاپیک میای اونو از اول بخون ، چون من اینو چند بار به دوستان معرفی کردم . :> ohno

موفق باشی . angel/
سلامی دوباره به همه ی دوستان قدیمی و جدید ، بعد از چند سال دوباره برگشتم سر کارم !!!
باید خودمو با یونیتی 5 سازگار کنم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Epopee Games
(29/4/1391، 10:55 صبح)p30-port نوشته است: دوستان سلام. من باز با چندتا سوال اومدم. لطف کنین و منو راهنمایی کنین:
1- مقیاس یونیتی چیه؟؟ یعنی وقتی اندازه یک شی رو وارد میکنی یا مثلا موقعیتش رو تعریف می کنی، اون عددها با چه واحدی هستن (متر، سانی متر، مایل، ...)
2- Scale چیه؟ همون اندازه خودمونه؟ (اندازه جسم)
3- اسم محورها رو لطف کنین و بگین؟ در ضمن X,Y,Z کدوم طرف هستن؟
4- بهم یه Texture چمن بدین لطفا. (Grass میشه دیگه، نه؟؟!!)

ممنون

درسته که جوابتون رو دوستان دیگه دادن ولی من دوباره میگم :

1- مقیاس یونیتی در واقع متر هستش مثلا وقتی توی قسمت scale در قسمت x و y و z وارد می کنی 1 رو ، توی محیط ، شکل رو برات به 1 متر مکعب ( 1×1×1 ) تبدیل می کنه

البته در مورد آبجکت ها یا prefab ها یا مدل های وارد شده در بازی این مورد فرق داره و این جوریه که وقتی شما اون مدل رو در نرم افزار دیگه ای ساختی ، هر چقدر که اونجا ساخته باشی ، اون میشه مقیاس 1×1×1 توی یونیتی ( فهمیدین یا نه ؟teeth )

2- scale در واقع سایز جسم هستش که همون طوری که در بالا گفتم هست .

3- محور ها هم بر اساس مدل رنگی RGB که مخفف Red Green Blue هست هستند یعنی به ترتیب محور X میشه Red ، محور Y میشه Green و محور Z میشه Blue که به ترتیب محور X و Y و Z ، به رنگ قرمز ، سبز و آبی هستند

4- تکسچر چمن هم 2 مدل بسیار زیبا و طبیعی هستش که در خود بازی وجود داره ( یکی از دوستان توضیح داده دیگه من نمی گم ولی اگه نفهمیدین من بازم توضیح بدم )
بازگشت به عرصه بازی سازی پس از سالها (تقریبا 3 سال!) که درگیر کنکور بودم cool

...ان شاء الله با خبرای خیلی خوبی در راهیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط p30-port ، javidrayan ، sniper30morgh
imans77 عزیز مرسی. کاملا شیرفهم شدم. teeth
یه محبوبیت هم به افتخارت میدم.
تشکر مجدد <py>
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش یونیتی full-city 8 455 16/5/1396، 07:10 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
Star آموزش ویدیویی ساخت امتیاز در یونیتی alirezazare 7 2,827 22/1/1394، 02:41 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011
  سوال در مورد آموزش یونیتی M@HAMMAD 3 1,405 13/4/1393، 10:53 عصر
  سوال پیرامون آموزش یونیتی camry 1 858 9/4/1393، 11:27 عصر
  نیازمند آموزش شبیه سازی محیط در یونیتی هستم asremoaood 4 2,344 20/12/1390، 06:50 عصر
آخرین ارسال: AliScan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان