درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{آموزش} ساخت دکمه مجازی ساده برای حرکت بازیکن
سلام من قبلا یه سورس مشابه ساختم البته با گیم میکر 8 که با موس کار میکنه

resim

سورس
پاسخ
 سپاس شده توسط tirnam
با اینکه 40 درصد سورسه تبلیغاته ولی چون کاربردیه پاکش نمیکنم؛ ولی خداییش یه سورس برای مردم میزارید اینجوری نکنید دیگه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، aminblog76 ، kaygame
برای من مهم نیست که پاکش بکنید یا نه تبلیغات در سورس ساخته خودم خلاف هیچ قانونی نبوده و نیست و نخواهد بود

شورشو در اوردین ,l' ,l' ,l'
پاسخ
این چیه پس: ؟!

نقل قول: 6 - هرگونه تبلیغات محصولات تجاری ، مجازی ، سایت ها ، وبلاگ ها و ... در انجمن های Pro Makers ممنوع است .

بابا من یه نصیحتت کردم چرا جوش میاری خب!؟ straight
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، aminblog76 ، kaygame
نقل قول: 6 - هرگونه تبلیغات محصولات تجاری ، مجازی ، سایت ها ، وبلاگ ها و ... در انجمن های Pro Makers ممنوع است .

توجه بفرمایید که در انجمنهای پرو نه در سورسهای ساخته شده توسط کاربران انجمن پرو

به خاطر همین کارها در یه انجمن دیگه سورس میذارم اینجا نمیذارم این سورس و چندین سورس دیگه رو تو یه انجمن دیگه قبلا گذاشته بودم و .....
پاسخ
دوست عزیز tfh1368 ، اگه میخواید توی سورس هاتون اسمتون وجود داشته باشه ، لطفاً سورس های بقیه رو هم با اسم های خودشون توی وبلاگتون بذارید.
ok ؟ smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط fox ، qwerty13 ، aminblog76
نقل قول: دوست عزیز tfh1368 ، اگه میخواید توی سورس هاتون اسمتون وجود داشته باشه ، لطفاً سورس های بقیه رو هم با اسم های خودشون توی وبلاگتون بذارید.
ok ؟

تو وبلاگم هیچ یک از سورسهایی که مال من نیست ننوشتم ساخته شده توسط من

ضمنا اگه فردی در سورسش از اسم خودش یا تبلیغات خودش استفاده کرده بدون هیچ تغییری تو وبلاگم گذاشتم

البته برخی موارد هستند که سازنده ننوشتم براشون چون این موارد رو اغلب به صورت اتفاقی توی نت پیدا کردم و گذاشتم تو وبلاگم که تو وبلاگم به این هم اشاره شده.(سازنده سورس رو نمیدونم کیه)
پاسخ
 سپاس شده توسط sheikhoo
1-اصلا چه ربطی به وبلاگ TFH داشت؟چرا الکی اسپم میدید؟
2- خب شات سورس که تبلیغ داره،نداره؟
3- توجه بفرمایید هرگونه نه به استثنای سورس

ازمدیران هم خواش مندم سریعا این تاپیک رو ببندند تا بیشتر اسپم داده نشده
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13
این صفحه رو ببینید

سورسی که خیلی وقت پیش parhamic به من داده بود رو ایشون به همراه تبلیغ وبلاگشون گذاشتن smiley
-
باز موندن یا بسته شدن تاپیک رو به عهده ی خود qwerty13 میذارم wink
پاسخ
نقل قول: 2- خب شات سورس که تبلیغ داره،نداره؟

سورس تبلیغ داره اکثر سورسهای من تبلیغ دارن و شاتشم باید از روی خود سورس باشه

نقل قول: این صفحه رو ببینید

سورسی که خیلی وقت پیش parhamic به من داده بود رو ایشون به همراه تبلیغ وبلاگشون گذاشتن happy
-
باز موندن یا بسته شدن تاپیک رو به عهده ی خود qwerty13 میذارم winking

خیلی عذر میخواهم ها یادم رفته بتو توضیحات اون سورس بنویسم ساخته شده توسط tfh1368

این لینکی که دادین و سورس مربوطه، به صورت کامل یعنی 100 % مال منه یعنی خط به خط خودم نوشتم

در مورخه 28-01-2013, 17:08 من این سورس رو تو یه انجمنی که برات پ خ میکنم در جواب یکی از دوستان(parvizamd-mohammd1 ) نوشتم با توضیحات کامل

کسی هم اگه لینک خواست بگه لینک انجمن مربوطه رو در پ خ بدم

اصلا من اشتباه کردم خواستم کمکی کرده باشم تا شاید کار عده ای از کاربران حل بشه

دزدی سورس به من نمیچسبه

x( x( x(
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ایجاد بازی جاوا برای موبایل با game builder netBeans sajjad3011 5 4,366 19/11/1392، 04:31 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان