درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش خروجی گرفتن آندروید در یونیتی
Photo 
سلام ...
دوستان در این قسمت سعی شده که شما را با خروجی گرفتن آندروید در یونیتی آشنا کنم چون خیلی از دوستان لازم دارن گفتم یه pdf در این مورد بسازم . بلکه کارتون راه بیفته هر مشکلی رو هم که دارید لطفآ در همین پست اعلام کنید. teeth

امیدوارم که خشتون بیاد.

resim

دانلود
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، danyal-2001 ، mzr ، devil_man ، The Path ، Majid ، wolfing ، taha_mct ، AliScan ، unity_like ، Amirns ، javidrayan ، z97 ، sajjad3011 ، yasa ، Xaniar ، Fear ، AMIN9213
با اینکه بابت زحمتت دستت درد نکنه؛ ولی خروجی گرفتنش که چیز خاصی نداره که straight
اولا اس دی کی و ملحقاتش رو میگیریم بعد خروجی میگیریم teeth البته یه بخش تنظیمات هم داره ولی خیلی دیگه پیچیده نیست

ولی در کل دستت درد نکنه winksmiley
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط vernal ، javidrayan ، kaygame
شاید برای شما چیز راحتی باشه اما بعضی ها هستن که با ساختن یه مکعب هم مشکل دارن یا حتی ممکنه لینک های مورد نظر رو نداشتند و این آموزش کمکشون کنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، vernal ، khazande ، javidrayan
نقل قول: شاید برای شما چیز راحتی باشه اما بعضی ها هستن که با ساختن یه مکعب هم مشکل دارن یا حتی ممکنه لینک های مورد نظر رو نداشتند و این آموزش کمکشون کنه.

کاملآ موافقم با ایشون.
پاسخ
 سپاس شده توسط The Path ، qwerty13 ، javidrayan
سلام

دستت درد نکنه

به من که خیلی کمک کرد

بازن ازت ممنونم...
پاسخ
 سپاس شده توسط vernal ، javidrayan
سلام مهدی جان خوبی
میشه اموزش کل ساخت کنترل رو در بازی بذاری؟؟ کلا 3 - 4 نوع بیشتر نیست من درست میکنم هی باگ دار میشه ببین ماسماسک رو چجوری درست میکنن ؟؟ من یک position میدن به محل بعد یک حلقه (شبیه به همون دسته بازی ) میذارم و مکان لمس هم همونجاست ولی در کل نمیشه اصلا کد ها رو نمیشه سر هم کرد یا باگ دار میشه یا دیگه خودت میدونی چی میشه
انگلیسی هم که نمیفهمم اموزشش تو منوال یونیتی هست lol ولی چون رفرنسه کد ها رو توضیح نداده نیم خط گفته برای همین حالیم نمیشه اکثرشون رو
1- ساخت دکمه ی لمسی تک ضرب
2- ساخت دکمه لمسی فشاری
3 - ساخت دکمه ی لمسی حرکتی یعنی جهت دار
4 - جفت تاچ
البته تاحدودیشو بلدم ولی اگه لطف کنی یک پی دی اف بذاری خوبه چون من بیشتر میخام سر اندروید کار کنم (برای مارکت ) و کاربرها رو هم که میشناسی ؟؟ یک باگ کوچیک در بیارن پدر ادمو هم در میارن مثل باگ lol
البته میدونم که جواب ما رو نمیدی teethteeth
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
برا من این ارور رو داده

Error building Player: CommandInvokationFailure: Failed to re-package resources. See the Console for details.
C:\Users\Xaniar\AppData\Local\Android\android-sdk\build-tools\android-M\aapt.exe package --auto-add-overlay -v -f -m -J gen -M AndroidManifest.xml -S "res" -I "Cnot_sureUsers/Xaniar/AppData/Local/Android/android-sdk\platforms\android-20\android.jar" -F bin/resources.ap_

stderr[
AndroidManifest.xml:4: error: No resource identifier found for attribute 'isGame' in package 'android'

تازه میگه API 21 رو هم میخواد ولی من اونو دانلود کردم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink خروجی اندروید در گیم میکر. Hamid1225 10 1,509 10/4/1397، 02:37 عصر
آخرین ارسال: Hamid1225
Star فایل های لازم برای خروجی اندروید (برای تمام موتورهای بازیسازی) Hamid1225 0 963 30/3/1397، 06:30 عصر
آخرین ارسال: Hamid1225
  {آموزش} آموزش کامل خروجی اندروید با گیم میکر استدیو qwerty13 71 123,303 16/6/1396، 09:24 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
  مسیر دقیق پوشه های androidSDK برای خروجی گرفتن اندروید در unity و gms و b4a sajjad3011 10 4,543 18/3/1394، 09:53 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
Wink آموزش چگونه خروجی اندروید بگیریم - با کراس‌واک mqt 2 4,145 19/11/1392، 01:19 صبح
آخرین ارسال: mqt

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان